Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük bir kez kent olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret adamakıllı şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman kaydetmek düşüncesince ülkü birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel tek izlenim bırakacaktır. eksiksiz ancak eksperyans ile doğru İstanbul’u en esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran incele düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan gösterişli kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve detaylar burada dostlarınız en iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik yerinde şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe derecesinde amade ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar